Anasayfa / Bayanlara Özel / 2013 Babet Modası
2013 Babet Modası-6

2013 Babet Modası

2013 Babet Modası

Yaz aylarına girilmesi ile birlikte kalın çizmeler botlar ve de kalın kışlık ayakkabılar bir rafa kaldırılmış ve de yerine yazlık olan ayakkabılar yerleştirilmeye başlanmıştır. 2013 babet modasını geçtiğimiz sezonda da olduğu gibi bu sezonda da babet en sık tercih edilecek modeller arasında yer almaktadır. 2013 babet modası 2013 ilk bahar yaz sezonunda da en sık tercih edilecek ayakkabılar arasında yer alıyor. 2013 yaz sezonu ayakkabı modellerinde bu sezonda bayanların özellikle talep ettiği ayakkabı Modelleri d olgu topuklu son derece Estetik görünen ayakkabılar her sezonda olduğu gibi platform topuklu ayakkabılar ve küçük topuklara sahip olan ayakkabılar sezonun en güzel şekilde karşılamak için tasarlanmış olan son moda ürünlerdir.

2013 babet modasında her renk ve her desen kullanılabilecek şık görünüme sahip olan babetler ile buluşmak mümkün oluyor. 2013 babet modasında bu sezonda da moda olarak yerini alacak olan çiçek desenli olan babetleri görmekteyiz. Çiçek desenli olan modeller elbiseler ile de son derece zarif bir görünüme sahip olmasını sağlar. Ayrıca bu 2013 yaz sezonunda 2013 babet modası her türlü renk seçeneği yanında bir de hem spor hem de çok güzel ve de çekici bir görünüme imza atmış bulunmaktadır.

Ayrıca 2013 babet modası ışıl ışıl ve alımlı modelleri ile de gittiğiniz çok güzel ve ö nemli bir davette abiye Elbiseler altında son derece şık ve etkileyici izler bırakırlar. 2013 bayan babet modasını yakından takip eden ve daha çok mod Aya ö Nem veren kişi ya da kişiler tarafından bu yaz 2013 babet modasının keyfini çı Karma imkanı sağlanıyor.  Ayrıca altın gibi parlak ve de son derece zarif bir görünüme kavuşulmasına neden olan bu babetler ile hanımların aklı başından alınacak ve de çekici bir görünüme imza atmış bulunmaktadır.

Hakkında aliemir

Sıradaki Yazı

Robalı Hırka Yapılışı

Robalı Hırka Yapılışı

Ev kadınları örgü işlerine çok meraklıdırlar. Çevresinde ve arkadaşlarında gördükleri örgüleri nasıl yapıldığını her zaman ...

3d makyaj2

3D MAKYAJIN PÜF NOKTALARI

Son yılların en popüler makyajlarından olan 3D Makyaj Nedir? Nasıl Yapılır? Yapılması gerekenler ve yapılması ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>