Anasayfa / Bayanlara Özel / 2013 Jean Modelleri
2013 Jean Modelleri-10

2013 Jean Modelleri

2013 Jean Modelleri

                Daima moda olan ve moda kalm Aya devam edecek Jean modelleri 2013 sezonunda da çok konuşulacak. 2013 Jean modelleri arasında en çok konuşulacak olan diğer yıllardan farklı olarak daha önceleri sanatçıların üzerinde ya da defilelerde görmeye alıştığımız yırtık kotlar. Daha önce sadece günlük hayatımızın kurtarıcısı olan Jean ler iş yemekleri, şık davetlerde de yerlerini alm aya başlamıştır. Gerek spor şekilde kullanılabilen gerekse klasik tarza çevrilebilen Jean kotlar farklı modellerle başları döndürmeye gelmektedir.

2013 Jean modelleri arasında günlük kullanım için hazırlanmış bol paça kotlar, İspanyol paça kotlar yerlerini alırken hem şık hem de günlük kullanım her şekle girebilen dar boru paça pantolonlar geçen sezonlarda olduğu gibi yine karşımıza çıkmaktadır. Deriyi seven ancak sıcak günlerde deri pantolon giyemeyenler için 2013 yaz modasına özel olarak tasarlanmış deri görünümlü kotlar da çok konuşulacağa benziyor. Ayrıca taşlanmış kotlar da yırtık kotlar kadar çok Göz alıcı olacak.

Birkaç sene öncesinin modası olan İspanyol paça pantolonlar 2013 Jean modelleri arasında karşımıza çıkmaktadırlar. Bu kez yırtık modasını İspanyol paça pantolonlara da uyarlayan modacılar özellikle diz bölgesinde yere çakılıp düşmüşçesine farklı bir hava katmışlardır. Eğer dolabınızda yıllar önce sakladığınız İspanyol paça bir pantolona sahip olmuşsanız bunu bir terzi yardımıyla yırtabilir ya da yırtık modası kadar iddialı olan taşlanmış model şekline dönüştürmek için çarşıdan değişik taş desenleri alarak bununla İspanyol paça pantolonunuzu da dilediğiniz gibi değerlendirip, şekillendirebilirsiniz.

Daha önceki yıllarda yaz sezonlarında da moda olan capri kot pantolonların yerini caprilerden biraz daha uzun ancak uzun pantolonlardan daha kısa paçası kıvrılmış pantolonlar alıyor. Bu pantolonlar üzerine bol ya da uzun gömleklerle kombine edilirken ayakkabı olarak da sandalet ya da Parmak arası terlikler tatil yerlerinde tercih ediliyor.

Ayrıca 2013 modasının temel mantığı olan aynı kumaş aynı kombin sayesinde Jean pantolonların üzerine giyilen Jean gömlekler ve kot çantalar da modaya uyum için evlere giriyor. 2013 sezonu kot gömlekler de çok konuşulacağa benziyor.

Hakkında aliemir

Sıradaki Yazı

Robalı Hırka Yapılışı

Robalı Hırka Yapılışı

Ev kadınları örgü işlerine çok meraklıdırlar. Çevresinde ve arkadaşlarında gördükleri örgüleri nasıl yapıldığını her zaman ...

3d makyaj2

3D MAKYAJIN PÜF NOKTALARI

Son yılların en popüler makyajlarından olan 3D Makyaj Nedir? Nasıl Yapılır? Yapılması gerekenler ve yapılması ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>