Anasayfa / Bayanlara Özel / 2013 Tesettür Modası
2013 Tesettür Modası-11

2013 Tesettür Modası

2013 Tesettür Modası

Eskiden moda deyince hep açık ve modern kıy afetler akla gelirdi. Ancak günümüzde tesettür kıyafetleri de oldukça fazla. Birkaç yıl öncesine kadar birkaç tesettür markası bulunurken şimdilerde ise bu sektör oldukça büyüdü ve gelişti.

Özellikle tesettür abiye modelleri diğer abiye modelleri kadar iddialı ve şık olarak hazırlanıyor. Vücudu örten, ancak çok fazla sarmayan bu tür kıyafetler birçok taş ya da pul ile işlenerek oldukça hoş modeller ort Aya çıkartılabiliyor. Ayrıca modern kesimler ile harketlendirilen tesettür kıyafetler mahafazakar kesimden olan bayanlar tarafından oldukça ilgi görüyor.

Tesettür modasında 2013 yılında ağır renkler kadar Canlı renklere de ağırlık verilmiş. Nefti yeşil, ekru ve toprak renkleri bu yılın tesettür modasının başlıca renkleri olarak belirleniyor. Bol pantolon üzerine uzun tunik ya da ceketler ile tamamlanan modellerin yanı sıra, iki parçadan oluşuyormuş görüntüsüne sahip tek parça tesettür abiye modelleri de oldukça ilgi çekiyor. Ayrıca bu tür abiye modellerini tamamlamak için kullanılan türban ve boneler de aynı şekilde günün modasına uygun ve şık olarak hazırlanıyor.

Modacılar normal abiye modelleriden farklı olarak, bu tarz kıy Afetlerin tasarım noktasında daha fazla zorlanıyor. Normal şartlarda giysiyi giyecek bayanın vücudunun göze hoş görünecek bölgelerinde yapılacak bir pencere ya da bir hile ile kıy Afet hareketlenebilirken, söz konu su tesettür olunca bu uygulama yapılamıyor. Bu sebepten tesettür giysilerde ancak farklı kesim ve ek parçalar ile giysiye şıklık ve modernize katılm aya çalışılıyor.

Güzel giyinmek ve göze hoş görünmek her bayanın hakkı, muhafazakâr kesimden olan bir bayanın artık kendisini bol ve koyu renk giysilerin içine saklaması beklenmiyor. Daha modern ve daha cesur, ancak yinede belli kuralların dışına çıkılmadan hazırlanan tesettür abiye modelleri giyim tercihini tesettürden yana kullanm ayı tercih eden bayanlara yardımcı oluyor.

Hakkında aliemir

Sıradaki Yazı

Robalı Hırka Yapılışı

Robalı Hırka Yapılışı

Ev kadınları örgü işlerine çok meraklıdırlar. Çevresinde ve arkadaşlarında gördükleri örgüleri nasıl yapıldığını her zaman ...

3d makyaj2

3D MAKYAJIN PÜF NOKTALARI

Son yılların en popüler makyajlarından olan 3D Makyaj Nedir? Nasıl Yapılır? Yapılması gerekenler ve yapılması ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

protein tozu