Anasayfa / Bayanlara Özel / 2013 Yaz Abiye Modelleri
2013 Yaz Abiye Modelleri-29

2013 Yaz Abiye Modelleri

2013 Yaz Abiye Modelleri

Yaz aylarına girilmesi ile birlikte nişan , düğün gibi etkinlikler mezuniyet balo su, parti gibi eğlenceler git gide artmaktadır. Her sezonda farklı modeller abiye modası olarak karşımıza çıkmaktadır. Her sezon modacılar birbirinden farklı model ve farklı desenlerde hanımların son derece şık çekici ve kusursuz bir görünüme ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.

2013 yaz abiye modelleri her sezonda olduğu gibi kısa ve uzun formlarda karşımıza çıkmaktadır. Kısa formlardaki abiye elbiseler bu sezon daha da kısalarak son derece çekici bir görünüme neden olmaktadır. Kısa form abiyelerde sırt dekolteleri dikkat çekmektedir. 2013 yaz abiye modellerinin tümünde görebileceğimiz derin sırt dekolteleri kısa elbiselerde özellikle dikkat çekmektedir. Geçtiğimiz 2012 sezonunda da moda olan tek omuz elbise modelleri 2013 sezonunda da kendini göstermektedir. Gül desenli , fırfırlı değişik model ve tarzlarda bulunan tek omuz askıları tek kol uzun transparan modelleri ile de 2013 modasına damgasını vurmaktadır. Dantel işlemlerinin moda olduğu 2013 yılında tamamı dantel işlemesi ile oluşan kısa abiyeler de hanımların zarif ve narin görünmelerine yardımcı olurken aynı zamanda güzelliği ort Aya çıkarmaktadır.

Kısa abiye modellerinde düz Kalem şeklinde gelen ya da bel bölgesinde incelerek daha sonra düz gelen dantelli ya da derin sırt dekolteli transparan detaylı abiye elbiselerden söz etmiştik. 2013 yaz abiye modelleri arasında kısa abiyelerde 2013 yazına damgasını vuracak olan bir diğer model de bel altından sonrası kabarık olan iki kollu fırfırlı ya da dantel detayları bulunan abiye elbiselerdir. Bu elbiseler baharın havasını da içine alarak birbirinden farklı cıvıl cıvıl renklerde karşımıza çıkmaktadır. Bu elbiseler ışıltılı olabilecekleri gibi aynı zamanda elbisenin uçlarında bulunan dantel detayları ya da etek bölgesinde bulunan transparan özelliği oldukça zarif ve hoş bir görünüm yaratmaktadır.

Hakkında aliemir

Sıradaki Yazı

Robalı Hırka Yapılışı

Robalı Hırka Yapılışı

Ev kadınları örgü işlerine çok meraklıdırlar. Çevresinde ve arkadaşlarında gördükleri örgüleri nasıl yapıldığını her zaman ...

3d makyaj2

3D MAKYAJIN PÜF NOKTALARI

Son yılların en popüler makyajlarından olan 3D Makyaj Nedir? Nasıl Yapılır? Yapılması gerekenler ve yapılması ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>