Anasayfa / Bayanlara Özel / 2013 Yaz Spor Ayakkabı Modelleri
2013 Yaz Spor Ayakkabı Modelleri-2

2013 Yaz Spor Ayakkabı Modelleri

2013 Yaz spor Ayakkabı Modelleri

                Spor ayakkabılar yaz kış kullanılabilme özelliğine sahip olan koşma, basketbol, voleybol, yürüyüş gibi çeşitli spor aktivitelerinde kullandığımız ve de günlük hayatta da rahatı ve rahat olm ayı sevenlerin kullanabileceği ayakkabı çeşitidir. Spor ayakkabılar her sezonda kullanım kolaylığına göre farklılıklar göstermektedir. Yürüyüş ayakkabıları genellikle diğerlerine göre biraz daha ince tabanlı olurken koşu ayakkabısı ya da basket ayakkabıları farklı donanımlar ve tasarımlar içermektedir.

2013 yaz spor ayakkabı modellerinde ayakkabıların renkleri yaz sezonunun modasına uyum sağlıyor olsa de yine de spor ayakkabılarında vazgeçilmez olan iki renk seçeneği beyaz ve siyah kendine has havasını ve tarzını korumaktadır. Bu sezonda bağcıklı olan spor ayakkabılar da bağcık renkleri farklı renklere bürünmekte bu şekilde bir renklendirme yapılmaktadır. Ancak ayakkabı renklerinde bir değişim gözlenmemektedir. Basketbol ayakkabılarında iki katlı bir donanın sağlanmıştır. Sakatlıkların en aza indirilmesi ya da Sakatlık anında ayak ve ayak bileğinin en az hasarla kurtulması için basketbol ayakkabılarında ayak tabanı iki kat daha kalınlaştırılarak sağlamlaştırılmaktadır. Ayrıca ayak bileklerinde bulunan koruma sayesinde bilek burkulmaları da önlenmektedir.

2013 yaz spor ayakkabı modellerinde spor tarz seven insanların sıklıkla tercih ettiği converse modellerine de yeni bir hava gelmektedir. Converse modellerinde taban bölümüne d olgu topuk eklenerek bu sezon da farklı bir hava katmaktadır. Tabana eklenen dolgu topuk sayesinde hem ayaklarınız yerden kesilecek hem de topuk modeliyle converseler rahatından vazgeçmeyecek olan hanımlar için aynı zamanda topuklu ayakkabı giyebilme fırsatı veriyor. Ayrıca da boyunu daha yüksek göstermek isteyen ancak topuklu ayakkabılarda rahatsızlık çeken hanımlar için tasarlanmış olan dolgu topuklu converse ler son derece kullanışlı, şık, çekici ve spor bir hava oluşturulmasına yardım etmektedir.

Hakkında aliemir

Sıradaki Yazı

Robalı Hırka Yapılışı

Robalı Hırka Yapılışı

Ev kadınları örgü işlerine çok meraklıdırlar. Çevresinde ve arkadaşlarında gördükleri örgüleri nasıl yapıldığını her zaman ...

3d makyaj2

3D MAKYAJIN PÜF NOKTALARI

Son yılların en popüler makyajlarından olan 3D Makyaj Nedir? Nasıl Yapılır? Yapılması gerekenler ve yapılması ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

protein tozu