Ana Sayfa » Moda » Abiye Tarzı

Abiye Tarzı

Abiye Tarzı

Bayanlar abiye modelleri konusunda gösterdiği hassasiyeti, hayatlarında birçok konuda abiye-tarzigöstermez. Özel davet ve düğün törenlerinde tercih edilen abiye giyim şekli hem oldukça maliyet gerektirir, hem de çoğu kez sonuçtan memnun kalınmaz.

Kadınlar moda konusunda bu tür memnuniyetsizliklerini genellikte kendi tercihleri yüzünden yaşar. Moda uzmanları vücutları hakkında objektif olmayan ve kendilerini farklı gören bayanların bu tür sıkıntılar yaşadığına dikkat çekiyor. Çoğu kadın bedeninden memnun değildir ancak bunu kabullenmek istemez. Bu durumda kendisini olduğundan daha zayıf ya da daha kilolu olarak görebilir. Bu sebeple giyim konusunda, özellikle abiye modelleri konusunda bir uzmanın fikrini almakta yarar vardır.  Çünkü moda uzmanları karşısındaki kişinin fiziğini daha adil bir göz ile tartabilir ve buna göre seçim yapmasına yardımcı olabilir. Örneğin balık etli ve kalın bacaklara sahip bir bayan ne kadar aksini iddia etse de, giyeceği mini bir abiye modeli gerçeği gözler önüne serecektir. Ya da kalın bir bel üzerine giyilecek korsajlı bir model, hiçte şık bir görüntü sergilemeyecektir.

Moda sanatı aslında kusurları göz aldatmacaları ile gizleyebilme sanatıdır. Yoksa herkes her beğendiğini alıp giyebilir. Bu konuda uzman olanların işi de sadece renkleri yan yana koyup uydurma işi değildir. Uzman bir modacı olmak için bunun eğitimini almak ve sürekli kendisini ve işlerini yenilemeyi gerektirir. Son zamanlarda bu konuda birçok profesyonel modacı bildiklerini ve tarzlarını, gerek moda dergilerinden gerek ise tv kanallarından paylaşmakta ve bayanları bu konuda daha bilgi sahibi yapmayı amaçlamaktadır.

Moda ince bir çizgi üzerinde yürümeye benzer, en küçük bir hata sizi olduğunuzdan daha farklı gösterebilir. Bu yüzden özellikle abiye modelleri konusunda bir uzmanın yardımını almakta yarar vardır.

Hakkında admin

Kontrol Edin

yeni-sezon-mini-abiye-modelleri-6

Yeni Sezon Mini Abiye Modelleri

Yeni Sezon Mini Abiye Modelleri Özellikle 36 ya da 38 bedene sahip bayanlara yakışan mini ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

themekiller.com