Anasayfa / Bayanlara Özel / Abiye Tarzı
abiye tarzı

Abiye Tarzı

Abiye Tarzı

Bayanlar abiye modelleri konusunda gösterdiği hassasiyeti, hayatlarında birçok konuda göstermez. Özel davet ve düğün törenlerinde tercih edilen abiye giyim şekli hem oldukça maliyet gerektirir, hem de çoğu kez sonuçtan memnun kalınmaz.

kadınlar moda konusunda bu tür memnuniyetsizliklerini genellikte kendi tercihleri yüzünden yaşar. Moda uzmanları vücutları hakkında objektif olmayan ve kendilerini farklı gören bayanların bu tür sıkıntılar yaşadığına dikkat çekiyor. Çoğu kadın bedeninden memnun değildir ancak bunu kabullenmek istemez. Bu durumda kendisini olduğundan daha zayıf ya da daha kilolu olarak görebilir. Bu sebeple giyim konusunda, özellikle abiye modelleri konusunda bir uzmanın fikrini almakta yarar vardır.  Çünkü moda uzmanları karşısındaki kişinin fiziğini daha adil bir Göz ile tartabilir ve buna göre seçim yapmasına yardımcı olabilir. Örneğin balıketli ve kalın bacaklara sahip bir bayan ne kadar aksini iddia etse de, giyeceği mini bir abiye modeli gerçeği gözler önüne serecektir. Ya da kalın bir bel üzerine giyilecek korsajlı bir model, hiçte şık bir görüntü sergilemeyecektir.

Moda sanatı aslında kusurları göz aldatmacaları ile gizleyebilme sanatıdır. Yoksa herkes her beğendiğini alıp giyebilir. Bu konuda uzman olanların işi de sadece renkleri yanyana koyup uydurma işi değildir. Uzman bir modacı olmak için bunun eğitimini almak ve sürekli kendisini ve işlerini yenilemeyi gerektirir. Son zamanlarda bu konuda birçok profesyonel modacı bildiklerini ve tarzlarını, gerek moda dergilerinden gerek ise tv kanallarından paylaşmakta ve bayanları bu konuda daha bilgi sahibi yapm ayı amaçlamaktadır.

Moda ince bir çizgi üzerinde yürümeye benzer, en küçük bir hata sizi olduğunuzdan daha farklı gösterebilir. Bu yüzden özellikle abiye modelleri konusunda bir uzmanın yardımını almakta yarar vardır.

Hakkında aliemir

Sıradaki Yazı

Robalı Hırka Yapılışı

Robalı Hırka Yapılışı

Ev kadınları örgü işlerine çok meraklıdırlar. Çevresinde ve arkadaşlarında gördükleri örgüleri nasıl yapıldığını her zaman ...

3d makyaj2

3D MAKYAJIN PÜF NOKTALARI

Son yılların en popüler makyajlarından olan 3D Makyaj Nedir? Nasıl Yapılır? Yapılması gerekenler ve yapılması ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>